מלון אדיסון ניו יורק
Hotel Edison New York

מלון 3 כוכבים

ביקורת - תיירים מישראל

ריכזנו וסיכמנו עבורכם את הביקורות העיקריות של תיירים ישראלים על מלון אדיסון:

מחמאות

  • מיקום מנצח, קרוב להכל.
  • מחירי לינה הוגנים ביחס למלונות אחרים באותה רמה.
  • מלון מוכר, ותיק ופופולארי מאד בקרב ישראלים.

תלונות

  • חדרים מיושנים, קטנים ולעיתים רועשים

טיפ: נסו לבקש חדר שעבר שיפוץ (ייתכן ותידרשו לשלם תוספת קטנה, אך זה שווה את זה), בקומות 10 ומעלה ועם נוף לעיר. כך תהנו מחדר מודרני יותר ומנוף עוצר נשימה.

Booking.com
Booking.com

הציון שלנו

4/5
4/5

חוות דעת

בית המלון אדיסון הוא אחד המלונות הוותיקים ביותר בעיר ניו יורק. המלון שוכן בבניין היסטורי אשר נבנה בשנת 1931 במרכז מנהטן, והוא ממוקם במרחק הליכה קצר מטיימס סקוור ותיאטראות ברודוויי.

מדובר באחד מבתי המלון הפופולאריים ביותר בקרב תיירים ישראלים בעיר, ולא רק בשל היותו ותיק ומוכר, אלא בעיקר בשל מיקומו המרכזי ומחיריו היחסית זולים (בהתחשב במיקום המנצח וביחס למחירי המלונות האחרים בעיר).

למרות ההיסטוריה המפוארת והמיקום המדהים, חשוב לזכור שמדובר במלון 3 כוכבים ולא במלון פאר: החדרים מיושנים מאד, קטנים (בדומה לרוב המלונות ברמה זו בעיר) ורעש והמולת העיר נשמעים לעיתים היטב מבעד החלונות.

תחבורה

  • תחנת סאבווי קרובה:
  • הגעה משדה התעופה JFK ואליו:
  • הגעה משדה התעופה ניוארק (Newark) ואליו:

מיקום

אטרקציות בסביבה

אטרקציות בסביבה

סוגי חדרים ומחירים

סוגי חדרים ומחירים

סיכום

מלון אדיסון הוא מלון טוב מאד, אבל לא מצויין. חשוב מאד להתאים ציפיות, מדובר במלון הממוקם במרכז העניינים של מנהטן, קרוב לטיימס סקוור, לבתי התיאטרון של ברודוויי, תחנת סאבווי קרובה ובכלל לכל מה שיש לעיר המטורפת הזאת להציע.

מצד שני, החדרים קטנים ומיושנים מאד (אך נקיים) ורעשי העיר בהחלט נשמעים בחדרים. עם זאת, חשוב לזכור, לניו יורק באים כדי לטייל ולהסתובב בחוץ. למלון חוזרים רק בערב בכדי להתקלח וללכת לישון. אם זאת גם מטרת הטיול שלכם, מלון אדיסון יענה על הציפיות.